Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | DSN8YG |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte achter speaker | 13 cm |
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Breedte subwoofer | 39 cm |
| Diepte | 4,69 cm |
| Diepte achter speaker | 19,1 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,1 cm |
| Diepte subwoofer | 22,1 cm |
| Draadloze achterspeakers | Ja |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Gewicht | 24 kg |
| Hoogte | 83 cm |
| Hoogte achter speaker | 21,2 cm |
| Hoogte inclusief voet | 86,2 cm |
| Hoogte subwoofer | 31,3 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 32,6 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 137 W |
| Energieverbruik per jaar | 190 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |