Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | OLED65C8PLA |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Diepte | 4,69 cm |
| Diepte inclusief voet | 23 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Hoogte | 83,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 88,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 25,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 21 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 150 W |
| Energieverbruik per jaar | 208 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | Consumentenbond |
| Te testen in winkel | Utrecht, Den Haag |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |