Product naam LG OLED65B9SLA LG OLED77CX6LA
LG OLED65B9SLA LG OLED77CX6LA
Prijs
Merk LG LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 4 4
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 77 inch
Schermtype OLED OLED
Energieverbruik
Energieklasse A A+
Energieverbruik actief 133 W 172 W
Energieverbruik per jaar 184 kWh 239 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,3 W