Stel je voor dat je je bevindt in je eigen persoonlijke thuisbioscoop, omringd door de meest verbluffende beeldkwaliteit en meeslepend geluid. De LG OLED65B9PLA biedt je de ultieme kijkervaring die al je zintuigen prikkelt en je diep in de wereld van al je favoriete films en series trekt. Met zijn slanke en moderne design is deze 65 inch OLED-tv niet alleen een visueel hoogstandje, maar ook een technologisch meesterwerk dat garant staat voor grenzeloos kijkplezier.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 65B9PLA.AEU |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Diepte | 4,69 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,6 cm |
| Gewicht | 25,2 kg |
| Hoogte | 83 cm |
| Hoogte inclusief voet | 86,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 26,2 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 21 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 133 W |
| Energieverbruik per jaar | 184 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |