Haal met de LG OLED55C9PLA de bioscoopervaring naar jouw eigen woonkamer. Deze 55 inch OLED TV van LG biedt een verbluffende beeldkwaliteit die elke film, serie of game tot leven brengt. Met zijn superscherpe 4K resolutie, OLED-technologie en krachtige beeldprocessor geniet je van ongekend realistische beelden vol levendige kleuren, diepe zwarttinten en indrukwekkend contrast.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | OLED55C9PLA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,8 cm |
| Diepte | 4,69 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,1 cm |
| Gewicht | 18,9 kg |
| Hoogte | 70,6 cm |
| Hoogte inclusief voet | 73,8 cm |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 23 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 21 ms |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 111 W |
| Energieverbruik per jaar | 154 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |