De LG OLED55C35LA (2023) is een indrukwekkende 55 inch OLED TV die je thuisbioscoopervaring naar een geheel nieuw niveau tilt. Met zijn adembenemende beeld- en geluidskwaliteit zorgt deze TV voor een immersieve kijkervaring waar je gegarandeerd van zult genieten.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Local dimming | Yes |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED evo |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| Motion interpolation technologie | OLED Motion |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Smart modes | Bioscoop, Aanpasbaar, Filmmaker, Spel, Sporten, Standaard, Helder |
| Beeldverwerkingstechnologie | LG AI Picture Pro |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 100 Hz, 120 Hz |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Operating systeem versie | 23 |
| Sportapps | Sports Alerts |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | LG WebOs |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED Evo |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| Dolby Vision | Yes |
| HDMI 2.1 | Yes |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1360 mm |
| Diepte verpakking | 187 mm |
| Gewicht verpakking | 21,3 kg |
| Hoogte verpakking | 810 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1222 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 230 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 757 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 16 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 14,1 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1222 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 703 mm |
| Breedte van de standaard | 47 cm |
| Diepte van de standaard | 23 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Technologie voor decoderen van geluid | Dolby Digital |
| Ondersteund audioformaat | AAC, HE-AAC, MP2, MP3, MP4, WMA, apt-X |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | AI Sound Pro, Clear Voice Pro, Dolby Audio |
| Audio-uitgangskanalen | 2.2 kanalen |
| Game modus | Yes |
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| HID-ondersteuning | Yes |
| Wifi | Yes |
| Internet TV | Yes |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| Common interface (CI) | Yes |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 300 x 200 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Oprolbaar scherm | No |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Stand kleur | Grijs |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, IR |
| Aan/uit-timer | Yes |
| Slaaptimer | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Frame | Yes |
Energie
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 81 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 143 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 81 W |