Product
| Fabrikantcode | OLED55B9SLA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,8 cm |
| Diepte | 4,7 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,6 cm |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Hoogte | 70,6 cm |
| Hoogte inclusief voet | 74,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 19,9 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 107 W |
| Energieverbruik per jaar | 148 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | Consumentenbond |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |