Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | DSN8YG |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Ja |
|---|---|
| Breedte | 106 cm |
| Breedte achter speaker | 13 cm |
| Breedte inclusief voet | 107,1 cm |
| Breedte subwoofer | 39 cm |
| Diepte | 11,9 cm |
| Diepte achter speaker | 19,1 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,1 cm |
| Diepte subwoofer | 22,1 cm |
| Draadloze achterspeakers | Ja |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Gewicht | 7,8 kg |
| Hoogte | 5,7 cm |
| Hoogte achter speaker | 21,2 cm |
| Hoogte inclusief voet | 65 cm |
| Hoogte subwoofer | 31,3 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Topklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 15,9 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
| Introductiejaar | 2020 |
Connectiviteit
| Aantal zones (audio) | 50 |
| AirPlay | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit multiroom | Draadloos |
| DLNA | Ja |
| Fireconnect | Nee |
| Google Cast | Ja |
| Multiroom audio | Ja |
| Multiroom functies | Surround modus, Zones tegelijk |
| NFC | Nee |
| SonosNet | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Nee |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 3 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Ja |
| Surround sound | Dolby Atmos |
| Surround systemen | DTS, DTS-HD Master, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Radio | Ja |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 89 W |
| Energieverbruik per jaar | 123 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Goed |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Usb functie | Media afspelen, Software updates, Verbinding apparaat |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal coaxiale aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Nee |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.1 |
Smart
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Bediening via Windows app | Ja |
| Compatibel met smartphone / apps | Ja |
| Smart home platform | Google Assistant |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| LG Magic Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | WebOS |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
TV-tuner
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Digitale tuner | Ja |
| DVB-S Twin tuner | Ja |
| DVB-T Twin tuner | Ja |
| Ondersteund door aanbieder | Ziggo |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 48 inch |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 - 2.5 meter, 2.5 - 3 meter |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Self-emitting |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 13 ms |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |