Product
| Fabrikantcode | OLED48C16LA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 107,1 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 107,1 cm |
| Diepte | 4,69 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,1 cm |
| Gewicht | 14,9 kg |
| Hoogte | 61,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 65 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 18,9 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Energieverbruik per 1000h | 88 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 142 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.1 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| LG Magic Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | WebOS |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
TV-tuner
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Digitale tuner | Ja |
| DVB-S Twin tuner | Ja |
| DVB-T Twin tuner | Ja |
| Ondersteund door aanbieder | Telenet, Ziggo |
Belangrijkste eigenschappen
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 48 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Self-emitting |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 13 ms |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |