Product naam LG 86UN85006LA (2020) Samsung QLED 55Q80B (2022)
LG 86UN85006LA (2020) Samsung QLED 55Q80B (2022)
Prijs
Merk LG Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal sport kijken, Series en films streamen, Standaard tv kijken
Audio
Aantal speakers 2 6
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 86 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A
Energieverbruik actief 247 W
Energieverbruik per jaar 343 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W