Product
| Fabrikantcode | 86QNED916PA |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 191,7 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 191,7 cm |
| Diepte | 2,91 cm |
| Diepte inclusief voet | 35,9 cm |
| Gewicht | 50,8 kg |
| Hoogte | 109,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 116,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 54,6 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
| Breedte voet | 119,6 cm |
| Hoogte voet | 6,9 cm |
| Soort tv voet | 1 voet |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000h | 152 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 285 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Goed |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.1 |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 86 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Mini-led |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 13,6 ms |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |