Op deze pagina staan alle specificaties van de LG 86QNED866QA - 86 inch UHD TV. Deze tv van het merk LG heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere tvs.
Product
| Fabrikantcode | 86QNED866QA |
|---|---|
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Goed |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0b, 2.1 |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| Mediaspeler | Nee |
| Chromecast ingebouwd | Nee |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 86 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Mini-led |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Teletext | Ja |
| Als beste getest | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |