Product naam LG 86UN85006LA (2020) LG 86NANO916NA Samsung QLED 55Q80B (2022)
LG 86UN85006LA (2020) LG 86NANO916NA Samsung QLED 55Q80B (2022)
Prijs
Merk LG LG Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal sport kijken, Series en films streamen, Standaard tv kijken
Audio
Aantal speakers 2 2 6
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 86 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A+
Energieverbruik actief 247 W 205 W
Energieverbruik per jaar 343 kWh 284 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W