Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 70UM7100PLA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 157,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 157,8 cm |
| Diepte | 9,11 cm |
| Diepte inclusief voet | 29,9 cm |
| Gewicht | 30,7 kg |
| Hoogte | 91,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 98,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 31,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 11 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 70 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 177 W |
| Energieverbruik per jaar | 245 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard gamen, Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |