Prijs
Merk LG Samsung LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3 4
Audio
Aantal speakers 2 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A
Energieverbruik actief 119 W
Energieverbruik per jaar 165 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W