Het 65 inch scherm van de LG 65UN71006LB is perfect voor een echte bioscoopervaring in je eigen woonkamer. Dankzij de 4K Ultra HD resolutie geniet je van haarscherpe beelden en levendige kleuren. Films komen tot leven en series worden een waar genot om naar te kijken. De beeldkwaliteit van deze LG TV zorgt voor een intense en meeslepende kijkervaring, of je nu naar actiefilms, natuurdocumentaires of sportwedstrijden kijkt.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 65UN71006LB |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 146,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 146,8 cm |
| Diepte | 85,4 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,9 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Hoogte | 90 cm |
| Hoogte inclusief voet | 91,17 cm |
| Totaalgewicht met voet | 21,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | LG IPS 4K Display |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10+ |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 193 W |
| Energieverbruik per jaar | 193 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |