Product naam LG 65SK8500 Samsung The Frame QE43LS03 - QLED
LG 65SK8500 Samsung The Frame QE43LS03 - QLED
Prijs
Merk LG Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Uitstekend
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 43 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+ B
Energieverbruik actief 115 W 103 W
Energieverbruik per jaar 160 kWh 143 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,5 W