Product naam LG 65NANO956LA (2020) Samsung QLED 75Q64B (2022)
LG 65NANO956LA (2020) Samsung QLED 75Q64B (2022)
Prijs
Merk LG Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal sport kijken, Thuisbioscoop
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B
Energieverbruik actief 182 W
Energieverbruik per jaar 252 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W