Product
| Fabrikantcode | SL4Y.DEUSLLK |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 89 cm |
| Breedte inclusief voet | 124,4 cm |
| Breedte subwoofer | 17,1 cm |
| Diepte | 8,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 26 cm |
| Diepte subwoofer | 26,1 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Gewicht | 2,25 kg |
| Hoogte | 5,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 79,1 cm |
| Hoogte subwoofer | 39 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Middenklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 15,6 kg |
| Type speaker | Soundbar, Subwoofer |
| Type subwoofer | Draadloos |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | DTS |
| Surround systemen | DTS, Dolby Digital |
| Radio | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 114 W |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |