Product
| Fabrikantcode | 55SM9010PLA |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 123,2 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 123,2 cm |
| Diepte | 6,25 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,31 cm |
| Gewicht | 17,6 kg |
| Hoogte | 70,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,1 cm |
| Kleur | Grijs |
| Totaalgewicht met voet | 19,1 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 85 W |
| Energieverbruik per jaar | 118 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |