Het eerste wat opvalt aan de LG 55SK8500 is het slanke metalen frame en de elegante voet die je woonkamer een modern en stijlvol tintje geven. Het 55 inch scherm met 4K resolutie en HDR zorgt voor een ongeëvenaarde beeldkwaliteit. Of je nu films kijkt, games speelt of je favoriete serie binge-watcht, elke pixel spat van het scherm af met levensechte kleuren en scherpe details.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 55SK8500PLA |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 123,2 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 123,2 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,8 cm |
| Gewicht | 17,2 kg |
| Hoogte | 70,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 77,8 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 18,7 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 88 W |
| Energieverbruik per jaar | 122 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Amsterdam, Den Haag |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |