Met de LG 55NANO816NA (2020) + Soundbar + Optische kabel maak je jouw eigen thuisbioscoop. De 55NANO816NA is een 55 inch televisie met 4K beeldresolutie. Dankzij de NanoCell technologie geniet je van haarscherp beeld en natuurgetrouwe kleuren en een goed zichtbaar verschil tussen licht en donker. Zo komen alle details uit je favoriete films en series tot hun recht en volg je zelfs donkere scènes goed. Via het WebOS besturingssysteem heb je apps zoals Netflix en YouTube in een handig overzicht.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | CBL1119 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Veripart |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 89 cm |
| Breedte inclusief voet | 123,2 cm |
| Diepte | 11,9 cm |
| Diepte inclusief voet | 6,36 cm |
| Gewicht | 7,8 kg |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,6 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Topklasse |
| Losse subwoofer | Nee |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker |
| Totaalgewicht met voet | 18,7 kg |
| Type speaker | Soundbar |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 3 |
| Aantal subwooferkanalen | 10 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Ja |
| Surround sound | Dolby Atmos |
| Surround systemen | DTS, DTS-HD Master, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Radio | Ja |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | LG Nano cell |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 98 W |
| Energieverbruik per jaar | 136 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Haakse connectoren | Nee |
| Kabellengte | 1 m |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit kabel | Budget |
| Platte kabel | Nee |
| Vergulde connectoren | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |