Product naam Samsung UE50NU7450 LG 49SK8000
Samsung UE50NU7450 LG 49SK8000
Prijs
Merk Samsung LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 50 inch 49 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A
Energieverbruik actief 93 W 93 W
Energieverbruik per jaar 129 kWh 129 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,3 W