De LG 49NANO866NA is een 49 inch grote televisie met HDR-ondersteuning en een 4K-resolutie. Daardoor komen je favoriete films en series echt tot leven. Dat komt onder meer doordat het beeld zeer kleurrijk en scherp is. Deze 4K-televisie beschikt namelijk over NanoCell technologie. Zo zijn beelden qua kleur veel rijker en puurder. Deze televisie heeft een 10 bit-paneel, waardoor je ook HDR-beelden zonder enig probleem bekijkt.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 49NANO866NA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 109,6 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 109,6 cm |
| Diepte | 6,36 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,3 cm |
| Gewicht | 14 kg |
| Hoogte | 64 cm |
| Hoogte inclusief voet | 71 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 15,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | LG Nano cell |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 91 W |
| Energieverbruik per jaar | 126 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |