Met de LG 43UN81006LB haal je een krachtige en veelzijdige smart-tv in huis die zorgt voor een meeslepende kijkervaring. Het strakke en moderne ontwerp van deze 43 inch tv past perfect in ieder interieur en tilt je kijkervaring naar een hoger niveau.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 43UN81006LB |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97,5 cm |
| Diepte | 8,64 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,9 cm |
| Gewicht | 6,1 kg |
| Hoogte | 57,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 62,8 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 10,2 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 72 W |
| Energieverbruik per jaar | 108 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |