Product
| Fabrikantcode | 43UN71006LB |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97,5 cm |
| Diepte | 8,03 cm |
| Diepte inclusief voet | 21,6 cm |
| Gewicht | 8,3 kg |
| Hoogte | 57,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 62,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 8,4 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 76 W |
| Energieverbruik per jaar | 105 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |