Product
| Fabrikantcode | 43UM7000PLA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97,7 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97,7 cm |
| Diepte | 8,08 cm |
| Diepte inclusief voet | 18,7 cm |
| Gewicht | 8,3 kg |
| Hoogte | 57,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 61,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 8,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 11 ms |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 70 W |
| Energieverbruik per jaar | 97 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen, Standaard gamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |