Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 43UK6400PLF |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97,7 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97,7 cm |
| Diepte | 8,08 cm |
| Diepte inclusief voet | 22,4 cm |
| Gewicht | 8,3 kg |
| Hoogte | 57,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 63,6 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 9,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 11 ms |
| Kijkafstand | 2 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 71 W |
| Energieverbruik per jaar | 98 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard gamen, Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Neutraal |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |