Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Afstandsbediening (incl. batterijen), netsnoer, handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 50HK5100 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Aanvullende garantie-informatie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| VESA-standaard | 200 x 200 mm |
| Diepte zonder standvoet | 5.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (B/H/D) | 113 cm / 65.5 cm / 5.9 cm |
| Afmetingen met voet (B/H/D) | 113 cm / 69.1 cm / 20.9 cm |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.25 m |
| Kleur standvoet | Zwart |
| Certificaties | Ziggo |
| Gewicht zonder voet | 11.4 kg |
| Gewicht met voet | 14.5 kg |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Led-tv |
|---|---|
| Artikelnummer | 1668010 |
| Besturingssysteem | Merk-specifiek |
| Processor | Onbekend |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 127 cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 50 inch |
| 3D | nee |
| Type display | Led |
| Beeldresolutie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | ja |
| Smart tv | ja |
Uitvoering
| Overige kenmerken | nee |
| Spraakbesturing | nee |
| Te verbinden met app | ja |
| Chromecast ingebouwd | nee |
| Ambilight | nee |
| Dvd-speler | nee |
| Elektronische programmagids (EPG) | ja |
| Beeld-in-beeld (PiP) | nee |
| Automatische zenderprogrammering | ja |
| Eco-modus | nee |
| CI+ | ja |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
| Update policy | Onbekend |
Energieverbruik data
| Fabrikant | HITACHI |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Jaarlijks energieverbruik | 100 kWh |
| Generic Energy Class EU | 3 |
| EU Color Code Energy Class | RGB - 200 212 0 |
| EU-energie-efficientieschaal | A+++ - D |
| Energieverbruik ingeschakeld | 71 W |
| Beeldschermdiagonaal | 127 cm (50 inch) |
Uitvoering beeld
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 127 cm / 50 inch |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Led-backlight | ja |
| Beeldfrequentie | 50 Hz |
| Beeldoptimalisatie | Geen |
| Led-technologie | Direct led |
| High Dynamic Range (HDR) | ja |
Ontvangst
| Ingebouwde tuners | DVB-T2 (H.264), DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-C2 |
|---|
Geluid
| Muziekvermogen | 20 W |
| Geluidssysteem | Geïntegreerde luidsprekers |
Aansluitingen + verbindingen
| Aansluitingen | HDMI, USB, VGA |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 2 |
| Aantal USB-poorten | 1 |
| Geschikt voor internet | ja |
| Compatibele platformen | Niet beschikbaar |
| Internetfuncties | Apps |
| Bluetooth | nee |
| Wifi | ja |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)