Afstandsbediening (incl. batterijen), netsnoer, tafelstandaard, snelle-installatiegids, handleiding
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Aanvullende garantie-informatie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| VESA-standaard | 100 x 100 mm M4 |
| Diepte zonder standvoet | 8.2cm |
| Afmetingen zonder voet (B/H/D) | 97.3 cm / 56.7 cm / 8.2 cm |
| Afmetingen met voet (B/H/D) | 97.3 cm / 61 cm / 20.8 cm |
| Aanbevolen kijkafstand | 2.75m |
| Kleur standvoet | Zwart |
| Certificaties | Ziggo |
| Gewicht zonder voet | 7.9kg |
| Gewicht met voet | 84kg |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Led-tv |
|---|---|
| Artikelnummer | 1684581 |
| Besturingssysteem | Android TV |
| Processor | Dual core |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 109cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 43inch |
| 3D | nee |
| Type display | Led |
| Beeldresolutie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | Ja |
| Smart tv | Ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 109 cm / 43 inch |
| Aanvullende informatie besturingssysteem | Android TV |
Uitvoering
| Overige kenmerken | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
| Te verbinden met app | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Ambilight | Nee |
| Dvd-speler | Nee |
| Elektronische programmagids (EPG) | ja |
| Beeld-in-beeld (PiP) | Nee |
| Automatische zenderprogrammering | ja |
| Eco-modus | Ja |
| CI+ | Ja |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2020 |
| Software-updates vanuit fabrikant | Ja |
| Update policy | Onbekend |
| Introductiedatum | 2020-12-12 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 2jaar |
| Updatebeleid | Onbekend |
Energieverbruik data
| Jaarlijks energieverbruik | 78 kWh |
| EU-energie-efficientieschaal | A - G |
| Energieverbruik ingeschakeld | 54 W |
Uitvoering beeld
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Led-backlight | Ja |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Beeldoptimalisatie | bpr |
| Led-technologie | Direct led |
| High Dynamic Range (HDR) | Ja |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | G |
| Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) | 54kWh |
| Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) | 54kWh |
| EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) | A-G |
Ontvangst
| Ingebouwde tuners | DVB-T, DVB-T2 (H.264), DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-C2, DVB-S, DVB-S2 |
|---|
Geluid
| Muziekvermogen | 20 W |