Afstandsbediening (incl. batterijen), netsnoer, handleiding
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Afstandsbediening (incl. batterijen), netsnoer, handleiding Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Afstandsbediening (incl. batterijen), netsnoer, handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 24HE2100 |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Breedte verpakking | 6.5 cm |
| Hoogte verpakking | 45.5 cm |
| Diepte verpakking | 10.5 cm |
| Omtrek verpakking | 79.5 cm |
| Totaalgewicht incl. verpakking | 4.5 kg |
| Aanvullende garantie-informatie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm m4 |
| Diepte zonder standvoet | 6.4cm |
| Afmetingen zonder voet (B/H/D) | 55.4 cm / 33.6 cm / 6.4 cm |
| Afmetingen met voet (B/H/D) | 55.4 cm / 37.1 cm / 13.5 cm |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5m |
| Kleur standvoet | Zwart |
| Certificaties | Ziggo |
| Gewicht zonder voet | 3.5kg |
| Gewicht met voet | 4.3kg |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Led-tv |
|---|---|
| Artikelnummer | 1666697 |
| Besturingssysteem | Merk-specifiek |
| Processor | Onbekend |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 61cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 24inch |
| 3D | nee |
| Type display | Led |
| Beeldresolutie | HD ready |
| Ultra HD Premium | Nee |
| Smart tv | Ja |
Uitvoering
| Overige kenmerken | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Te verbinden met app | Nee |
| Chromecast ingebouwd | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Dvd-speler | Nee |
| Elektronische programmagids (EPG) | ja |
| Beeld-in-beeld (PiP) | Nee |
| Automatische zenderprogrammering | ja |
| Eco-modus | Nee |
| CI+ | Ja |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
| Update policy | Onbekend |
Energieverbruik data
| Jaarlijks energieverbruik | 27 kWh |
| EU-energie-efficientieschaal | A - G |
| Energieverbruik ingeschakeld | 19 W |
Uitvoering beeld
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 61 cm / 24 inch |
| Resolutie | 1366 x 768 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Led-backlight | Ja |
| Beeldfrequentie | 50 Hz |
| Beeldoptimalisatie | Geen |
| Led-technologie | Direct led |
| High Dynamic Range (HDR) | Nee |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | F |
| Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) | 22kWh |
| EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) | A-G |
Ontvangst
| Ingebouwde tuners | DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
|---|
Geluid
| Muziekvermogen | 5 W |